Tel: 54 236 00 77 biuro@vacuum-tech.pl

Firma Gardner Denver wprowadziła do sprzedaży nową bezolejową pompę próżniową w technologii kłowej — C-VLR 62 i 122 nowej generacji.

Kompaktowa, chłodzona powietrzem pompa dołączyła do szerokiej gamy rozwiązań próżniowych oferowanych przez czołowego globalnego producenta Elmo Rietschle na potrzeby szerokiej gamy branż i zastosowań. Obejmują one między innymi procesy pakowania i przetwarzania żywności, produkcji tworzyw sztucznych, obróbki drewna, a nawet dojenia.

Modele C-VLR 62 i 122, opracowane w odpowiedzi na potrzeby klientów, jeszcze bardziej rozszerzają bogaty asortyment kłowych pomp próżniowych marki Elmo Rietschle o wydajności 60 m3/h do 1000 m3/h.

Zakładom o ograniczonej przestrzeni produkcyjnej urządzenia te oferują powierzchnię podstawy nawet do 35 procent mniejszą w porównaniu z innymi kłowymi pompami próżniowymi dostępnymi na rynku. W nowej technologii pomp kłowych standardowo zastosowano silniki klasy IE3 zgodne z VSD, co pozwala dodatkowo zwiększyć możliwości kontroli oraz poprawić sprawność energetyczną.

Więcej informacji o firmie Gardner Denver można uzyskać w witrynie www.gardnerdenver.com/industrials.