Tel: 54 236 00 77 biuro@vacuum-tech.pl

Pompy używane – pompy Becker/Busch

Pompa próżniowa Becker/Busch

Pompa próżniowa Busch | Vacuum-Tech
Pompa próżniowa Becker | Vacuum-Tech
Pompy próżniowe Busch | Vacuum-Tech
Pompy próżniowe Becker | Vacuum-Tech
Pompy używane – Busch, Becker | Vacuum-Tech

Pompa Próżniowa Busch RA 0250 D

Olejowa pomp próżniowa firmy Busch.
Model RA 0250 D .
Wydajność : 250 m3/h
Podciśnienie : 0,5 mbar
Silnik : 5,5 kW 230/400 V , 50 Hz
Stan techniczny :
Pompa po przeprowadzonym remoncie kapitalnym w serwisie VACUUM-TECH

Cena , ilość  i dostępność pod adresem : biuro@vacuum-tech.pl

 

Pompa Próżniowa Busch RA 0255 D

Olejowa pomp próżniowa firmy Busch.
Model RA 0255 D 
Wydajność : 250 m3/h
Podciśnienie : 0,1 mbar
Silnik : 5,5 kW 230/400 V , 50 Hz
Stan techniczny :
Pompa po przeprowadzonym remoncie kapitalnym w serwisie VACUUM-TECH

Cena, ilość i dostępność pod adresem : biuro@vacuum-tech.pl

 

Pompa Próżniowa Busch RA 0202 D

Olejowa pomp próżniowa firmy Busch.
Model RA 0202 D .
Wydajność : 200 m3/h
Podciśnienie : 0,1 mbar
Silnik : 4.0 kW 230/400 V , 50 Hz
Stan techniczny :
Pompa po przeprowadzonym remoncie kapitalnym w serwisie VACUUM-TECH

Cena, ilość i dostępność pod adresem : biuro@vacuum-tech.pl

 

Pompa Próżniowa Gardner Denver VLR 301

Sucha ( lobowa )  pomp próżniowa firmy Gardner Denver.
Model VLR 301  .
Wydajność : 290 m3/h
Podciśnienie : 150 mbar
Silnik : 5,5 kW 230/400 V , 50 Hz
Stan techniczny :
Pompa po pracy testowej – wykonany serwis w VACUUM-TECH

Cena i dostępność pod adresem : biuro@vacuum-tech.pl

 

Pompa Próżniowa Becker KVT 3.140

Sucha łopatkowa pomp próżniowa firmy Becker.
Model KVT 3.140  .
Wydajność : 129 m3/h
Podciśnienie : 100 mbar
Silnik : 4.0 kW 230/400 V , 50 Hz
Stan techniczny :
Pompa po pracy testowej – wykonany serwis w VACUUM-TECH

Cena i dostępność pod adresem : biuro@vacuum-tech.pl

 

Pompy próżniowe znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach, nierzadko bardzo od siebie odmiennych. Mowa m.in. o przetwórstwie spożywczym, obróbce materiałów, produkcji polimerów oraz artykułów aluminiowych, a także w każdej innej dziedzinie wymagającej odgazowywania. Do osiągnięcia najlepszych efektów należy wykorzystać urządzenia prestiżowych marek. Znajdujące się w naszej ofercie pompy Becker i Busch z pewnością spełnią wszelkie wymagania w zakresie wydajności.

Czytaj więcej

Używane pompy Becker oraz Busch w doskonałym stanie technicznym

Na urządzenie z drugiej ręki warto zdecydować się ze względu na niższy koszt zakupu. Wraz z obniżkami nie tracą one nic na swojej użyteczności. Dokładnie przetestowaliśmy wszystkie pompy Busch, aby upewnić się, że nie mają żadnych ukrytych wad i są przystosowane do dalszej wieloletniej eksploatacji. Po sprawdzeniu wszystkich aspektów ich funkcjonowania udostępniliśmy je do sprzedaży.

Niekiedy urządzenie ma kilka uszkodzonych elementów bądź usterki. Awaryjna pompa próżniowa Becker zostaje wówczas poddana kapitalnemu remontowi w naszym serwisie. Usuwamy wszelkie zniszczenia, wymieniamy części i ponownie uruchamiamy maszynę. Tylko to daje nam pewność, że pompa nie będzie sprawiać żadnych problemów naszym klientom. Na dodatek naprawy są stosunkowo łatwe, dlatego pompa próżniowa Busch wciąż pozostaje atrakcyjna cenowo.

Poza tym używane urządzenia nie różnią się niczym od fabrycznie nowych. Mają takie same parametry oraz wydajność. Nawet po gruntownej renowacji nie tracą nic ze swojej użyteczności, dlatego wiele firm decyduje się na zakup takiego sprzętu.

Pompa próżniowa Becker – dlaczego warto?

Pompy łopatkowe marki Becker są idealnymi urządzeniami do aplikacji w charakterze pomp ciśnieniowych lub podciśnieniowych. Wynika to z ich charakterystycznej konstrukcji. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby zamontowany w korpusie cylindrycznym wirnik ze szczelinami miał wystarczająco dużo miejsca na łopatki. To właśnie dzięki nim w pompie próżniowej Becker dochodzi do oddzielenia od siebie komór roboczych.

Urządzenia wyróżniają się przede wszystkim wysoką odpornością na ścieranie, co przekłada się bezpośrednio na maksymalnie wydłużoną żywotność. Do tego generują znikomą ilość pyłu grafitowego i cechują się niską pulsacją powietrza. Pompę Becker nie trzeba więc tak często serwisować. A to zmniejsza koszty związane z eksploatacją. Pompy próżniowe tej marki w wersji KVT osiągają wydajność na poziomie 129 m³/h, a nawet 154 m³/h. Ciśnienie może w związku z tym sięgać kolejno 100 i 200 mbar.

Najważniejsze zalety pompy Busch

Producent Busch korzysta z najnowocześniejszych technologii, które zapewniają niezrównaną wydajność oraz precyzję. Umożliwia m.in. wybór trybów pracy czy recyrkulacyjne smarowanie olejem. W związku z tym pompę Busch można uznać za uniwersalną, ponieważ nadaje się do wykorzystania w wielu zróżnicowanych procesach.

Na uwagę zasługuje też energooszczędność urządzeń. Mowa o obniżeniu kosztów eksploatacyjnych związanych z poborem prądu nawet o 60%. To zasługa zoptymalizowanej technologii rotacyjnej pomp łopatkowych. Przy okazji zapewnia ciche funkcjonowanie pomp próżniowych Busch.

Pompa próżniowa Busch i Becker w dobrej cenie

Wybór używanego sprzętu może oznaczać obniżkę sięgającą od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu procent. Na dodatek pompy próżniowe działają dokładnie w taki sam, wysokowydajny sposób, co zupełnie nowy sprzęt. W związku z tym warto zainwestować w używane urządzenia, aby zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć na dalszy rozwój firmy bądź bieżące wydatki. To pozwala zyskać dużą konkurencyjność na wolnym rynku.

Z chęcią udzielimy pomocy w wyborze odpowiedniego dla Państwa potrzeb modelu pompy próżniowej Busch lub Becker. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Dzięki naszemu doświadczeniu dobierzemy urządzenie, które w całości pokryje zapotrzebowanie w danym przedsiębiorstwie. Na dodatek odpowiemy na wiele pytań z zakresu eksploatacji czy montażu pomp próżniowych Becker oraz Busch.