Tel: 54 236 00 77 biuro@vacuum-tech.pl

Filtry do pomp próżniowych

Filtr oleju to jeden z najważniejszych elementów pompy próżniowej. Ma on na celu oczyszczenie substancji przed jej przedostaniem się do komory urządzenia. Usunięcie stałych zanieczyszczeń w znaczący sposób przyczynia się do wydłużenia żywotności systemu, a także zapewnienia maksymalnej jego wydajności. Filtr do pompy próżniowej musi w związku z tym być regularnie wymieniany, aby jak najdłużej zachował swoją użyteczność. Proponujemy skorzystanie z naszych rozwiązań w tym zakresie. Z pewnością spełnią wszystkie wymagania projektowe urządzenia.

Czytaj więcej

Posiadamy nie tylko istotne dla całości filtry oleju, ale też modele wydechowe (separatory) oraz wkłady filtracyjne powietrza. Wszystkie są tworzone przy użyciu nowoczesnej technologii, która zapewnia właściwe parametry oraz długotrwałą eksploatację. Zadaniem filtrów wydechowych jest odseparowanie oleju z powietrza wylotowego w pompach próżniowych. Z kolei wkłady powstają z różnych materiałów (takich jak aktywny węgiel, poliester, a nawet pospolity papier), aby uzyskać pożądany poziom filtracji zasysanego przez pompy próżniowe powietrza.

Autorski program produkcji filtrów do pompy próżniowej

Filtry tworzymy według najlepszych światowych standardów. Zostały one ujęte w programie VACUUM-TECH Spare Parts, czyli autorskim sposobie produkcji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych pomp próżniowych. Dzięki temu zyskują one najlepsze możliwe parametry, a to nie pozostaje bez znaczenia dla wydajności urządzeń. Filtry do pomp próżniowych gwarantują prawidłową separację zanieczyszczeń stałych od cieczy czy powietrza, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania maszyn oraz uzyskania odpowiednich wyników w produkcji.

Profesjonalnie wykonany filtr pasuje do wszystkich pomp wyprodukowanych przez prestiżowe marki. Można wymienić m.in. Busch, Becker, DVP, PVR, Pneumofore, Oerlikon Leybold czy Gardner Denver. Główną zaletą naszego filtru do pompy próżniowej jest uniwersalność połączona z łatwością montażu. Jest on bowiem oparty na konstrukcji „spin-on”, czyli nakręcanej. Wystarczy wkręcić go w odpowiednie miejsce, aby zaczął działać.

Niski koszt filtrów do pomp próżniowych

Nie bez powodu nasze rozwiązania cieszą się tak dużą popularnością. Oprócz wymienionych atutów warto jeszcze dodać, że filtr do pompy próżniowej z zestawu VACUUM-TECH Spare Parts jest znacznie tańszy od konkurencyjnych modeli w porównywalnej jakości. Dzięki temu klienci mają dostęp do najlepszych produktów w atrakcyjnie niskiej cenie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest ograniczanie kosztów eksploatacyjnych w przedsiębiorstwach. Prezentowane filtry z pewnością przyczynią się do oszczędności.

Zainteresowanych wymianą filtrów do pompy próżniowej zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Zachęcamy do podzielenia się swoimi wątpliwościami. Z przyjemnością je rozwiejemy podczas kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Na dodatek nasi specjaliści udzielą szczegółów dotyczących montażu i pozostałych kwestii eksploatacyjnych filtrów do pompy próżniowej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3