Olejowe - Łopatkowe (6)

Suche - Łopatkowe (4)

Kłowe - Lobowe (7)

Kompresory Suche - Łopatkowe (4)

Suche - Łopatkowe Próżniowo-Ciśnieniowe (3)

Boczno - Kanałowe (1)

Nowoczesne pompy próżniowe Elmo Rietschle

W naszej ofercie posiadamy oryginalne, profesjonalne pompy próżniowe Rietschle odznaczające się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Urządzenia wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem wszystkich wymaganych procedur bezpieczeństwa. Zanim trafią do sprzedaży, przechodzą szereg złożonych testów przeprowadzanych z użyciem precyzyjnej aparatury. Dzięki temu możemy zagwarantować, że sprzedawane przez nas pompy Rietschle są w stanie zapewnić powtarzalne rezultaty w każdych warunkach.

Czytaj więcej

W asortymencie posiadamy pompy łopatkowebocznokanałowekłowe-lobowepróżniowo-ciśnieniowe, a także kompresory łopatkowe-kłowe. Wszystkie modele pomp Rietschle wyposażone są w certyfikaty dopuszczające, potwierdzające ich parametry techniczne.

Nasze pompy charakteryzują się łatwością obsługi oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym, dzięki temu nie ma problemu z ich podłączeniem w różnego rodzaju warunkach.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Elmo Rietschle w Polsce. Gwarantujemy szybkość dostaw i pewność, że wszystkie nasze urządzenia oraz części zamienne są oryginalne. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również profesjonalnym serwisem pomp próżniowych Rietschle – mogą więc Państwo liczyć na kompleksową obsługę. Remonty oraz naprawy wykonujemy u siebie we Włocławku lub mobilnie w miejscu wskazanym przez klienta.

Szerokie spektrum zastosowania pom Rietschle

Głównym zadaniem pompy próżniowej jest usunięcie gazów z danej przestrzeni – czyli w skrócie mówiąc, wytworzenie próżni. Sprawia to, że tego typu urządzenia wykorzystywane są w wielu branżach oraz gałęziach przemysłu. Jednym z popularniejszych zastosowań pomp próżniowych Rietshle jest pakowanie żywności. Z technologii próżniowej na szeroką skalę korzystają też laboratoria chemiczne oraz farmaceutyczne. W laboratoriach urządzenia te służą np. do odparowywania rozpuszczalników z próbek.

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale pompy próżniowe sprawdzają się także przy przenoszeniu materiałów bardzo podatnych na upłynnienie. Należą to nich m.in. pyły, granulaty czy proszki. Tego rodzaju wrażliwe materiały nie mogą stykać się z powietrzem, dlatego do ich transportu wykorzystuje się przenośniki pneumatyczne. Taki system zapewnia wyjątkową czystość pracy, a przy tym nie powoduje nadmiernego ścierania surowca.

Pompy próżniowe Rietschle wykorzystywane są również do przenoszenia materiałów ciężkich na terenie zakładów produkcyjnych. Jest to sprawdzona metoda do transportowania takich elementów jak np. bloki cementowe.

Przed wyborem odpowiedniej pompy warto zapoznać się z jej kartą, która dostępna jest na naszej stronie przy każdym produkcie. Zalecamy również skontaktowanie się z naszymi specjalistami, którzy dokładnie opiszą charakterystykę oraz przeznaczenie każdej pompy Elmo Rietschle, a także pomogą w wyborze odpowiedniego modelu.

Pompy Rietschle są niezwykle wydajne, a dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, nie wymagają częstej konserwacji.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pomp próżniowych Rietschle.